© 2022. domylimba.pl |  k-projekty.pl

PPH Limba Producent domów drewnianych
 

55-120 Pęgów,

ul. Kasztanowa 7

tel/fax 71 310 71 15
tel.kom +48 604 088 839
e-mail: biuro@domylimba.pl

LIMBA

Okna

 

Oferta okna

 

Firma PPH Limba

jest członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany

 

 

Wprowadziliśmy na rynek całkowicie nowy produkt o nazwie „DOM W 3 DNI”. To bardzo interesująca propozycja dla osób, które chcą obniżyć koszty budowy wymarzonych „czterech kątów”, a jednocześnie mają zamiłowanie do majsterkowania na zdecydowanie większą skalę.


Pod hasłem „Dom w 3 dni” firma PPH Limba oferuje zakup modułowych segmentów, pozwalających na wzniesienie budynku parterowego o klasycznej i nieskomplikowanej bryle. Proponowane moduły ścian zewnętrznych poszyte są płytami fermacell o grubości 10 mm, płytą MFP lub OSB-3 grubości 12 mm. Wszystkie segmenty budynku mają nieduże formaty, co umożliwia ich łatwy montaż.

 

 

Czas budowy domu do stanu surowego

 

dla czteroosobowej ekipy, to około 3 dni. Na ten stan składają się prace związane z montażem podwalin, stawianiem ścian zewnętrznych i ścian wewnętrznych oraz roboty konstrukcyjne związane z budową i uszczelnieniem dachu. Natomiast przewidywany okres przygotowania domu do stanu deweloperskiego to okres około 2 miesięcy.

 

 

Na dzień dzisiejszy dostępny jest dom parterowy o powierzchni użytkowej 61,20 m2 + taras 18,80 m2. Cena netto projektu wraz ze wszystkimi modułami w/g poniższego zestawienia oraz instrukcją montażu uwarunkowana jest cenami rynkowymi materiałów budowlanych oraz standardów wykonania. 

 

 

  • Kompletny zestaw zawiera:
  • segmenty ścian zewnętrznych z płytą fermacell o gr. 10 mm
  • segmenty ścian działowych
  • podwaliny i górne oczepy
  • konstrukcję dachową
  • uszczelki pod podwalinę uszczelki na łączenie segmentów
  • membranę dachową, kontrłaty
  • folia wiatroizolacyjna 


Czas oczekiwania na cały zestaw to 30 dni od daty podpisania zlecenia. Proponowany dom składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym (29,1 m2), dwóch sypialni (8,4 m2 oraz 7,9 m2), łazienki (5,1 m2), pomieszczenia gospodarczego (2,6 m2), przedpokoju (5,2 m2), wiatrołapu (1,6 m2) oraz garderoby (1,3 m2). Na zewnątrz znajduje się zadaszony taras o powierzchni 18,80 m2. Inwestorzy mogą liczyć na wsparcie techniczne i pomoc  w całym procesie budowy domu. Posiadamy w tej ofercie dom o pow. 90m2 ( salon, 3 sypialnie, łazienka i pomieszczenie techniczne ) 

 

Dom w 3 dni